חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

אטרקציות לילדים - תערוכת הרובוטים- מוזיאון המדע חיפה

תערוכת הרובוטים מוזיאון המדע חיפה
מוזיאון המדע בחיפה הוא מוזיאון מרהיב בו מוצגות חיות שונות בתור רובוטים חוויה מדהימה לילדים וגם למבוגרים תערוכה ייחודית במדעטק.

רוצים לצאת יחד עם המשפחה או הבן זוג שלכם למסע תרבותי מרענן ומסקרן, אם כן ממליץ לכם בחום רב לבקר במוזיאון המדע בחיפה- מדעטק. בימים אילו מוצגת שם תערוכה מדהימה של רובוטים .הפתיח של התערוכה הוא הצגת בעלי חיים כרובוטים.
למעשה ניתן לראות חיות פופולריות כגון: זבוב, עטלף, קרנף, זיקית, גירפה .

כל בעל חיים שכזה מוצג כרובוט ענקי,עם השלד הבנוי ממערכת של יחידות פונקציונליות מכניות כגון :כנפיים, זרועות, עיניים, רגליים. הילדים יכולים להפעיל כל יחידה בגוף הרובוט באופן אוטונומי ע"י מוטות היגוי חיצוניים, לזיקית היה מוט היגוי להוצאת לשון ואחד להזזת הראש. אחד אחר להזזת הגוף וכפתורים לשינוי צבעים.

פשוט מדהים מה שמוצג כאן במדעטק , מעבר לכך ליד כל בעל חיים ישנו מסך המתאר את כל המערכות הגוף וכיצד מתכנן הרובוט בנה אותן.
לזיקית יש 2 עיניים שכל אחת מחפשת טרף בכיוונים שונים ברגע שעין אחת מגלה את הטרף אז שתיהן מתבייתות יחד על הטרף וכך היא מומשה במודול שהוצג בתערוכה.

בתערוכת הרובוטים במדעטק, הוצג רובוט כלב שיודע לשבת ולקום, רובוט אדם שיודע לשיר לרקוד ואפילו להילחם באומנות הלחימה טאקוונדו .כמובן שלאחר מכן ניתן לבקר מוזיאון עצמו שהוא בהחלט חוויה תרבותית לילדים. הרפתקאות מעניינות : חדר מראות, חדר חושך, חדר אנרגיה מתחדשת, חדר קסמים, חדר משחקי חשיבה ועוד .

באופן כללי על המדעטק, זהו מוזיאון לאומי למדע טכנולוגיה וחלל השוכן בחיפה. כמו מרבית המוזיאונים בארץ ובכלל יש לו תערוכות משתנות לתקופות זמן מוגדרות מראש כמו תערוכת הרובוטים. ותערוכות קבועות שרצות כל ימות השנה. לסיכום זהו אחד המוזיאונים היחידים שילדיי נהנו כל כך.

מומלץ בחום לכל אוהבי הטכנולוגיה. יש להתעדכן באתר של מוזיאון חיפה לגבי התכניות ולוודא מתי תערוכה שכזו תזור שוב.למי מתאים: קלאסי כאטרקציה לילדים ולכל חובבי המדע באשר הם.
מה בסביבה: הגנים הבהאיים חיפה; נחל המערות

אין תגובות:

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *