חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

14 באוגוסט 2011

עין נון - מעיינות ליד הכנרת


עין נון
מעיין חביב ולא מוכר בקרבת הכנרת לפיקניק מנוחה והתרעננות לפני או אחרי הטיול שלכם.

טיולים בצפון, מצורף טיול קליל מאוד ומרענן מתאים לכל גיל בייחוד למשפחות עם ילדים, כי מסלול זה לא דורש שום מאמץ מיוחד רק כלי רכב שיביא אותכם אליו. שבו בדמיונכם מעיין רחב ידיים, קריר ומרענן, נסתר מעיני כל, מוצל עם אקליפטוסים גדולים. שמו דומה ליהושע בן-נון אבל מסתבר שאין קשר בין השניים לפחות לא נסיבתי, אז מעיין נון עונה בהחלט לקריטריונים, זהו מעיין אינטימי, ללא הרבה אנשים, בריכת מים ענקית בעומק של כ- 50ס"מ, המאפשרת התרעננות נפלאה מהחום הלוהט של יולי-אוגוסט.

בבריכה יש סלעים לכן מומלץ להיכנס עם סנדלים או נעליים .המקום מטופח נקי ומתוחזק היטב. למטייל מטיב הלכת שעשה כברת דרך גדולה של טיולים באזור, מדובר באתנחתא רצינית. עצי אקליפטוס גדולים ורמים מעניקים חסות וצל מהחום הלוהט .להפתעתי גיליתי במקום שולחנות ישיבה לפיקניק בסמוך למעיין .במקום יש אפילו דוכן למכירת ארטיקים ,משקאות קלים , חטיפים.

הנאה מובטחת לכם ולילדיכם , מאחר שמדובר בנקודת עצירה ,כדאי להגיע בשעות מוקדמות ולא באזור 16:00 -17:00 שהמקום מלא יותר .המעיין נובע בכל ימות השנה .

עין נון - מעיין ליד הכנרת

מעיין נון

וכעת לחלק החשוב ביותר איך מגיעים :הכי פשוט להגיע שנוסעים בכביש 90 מצפון לדרום בכביש עוקף כנרת מהמערב
קצת מעט לפני הכניסה ליישוב מגדל נבחין בתחנת דלק עם פיצוציה, נפנה אליה ,ימינה, מהכביש הראשי, לאחר הפנייה, קצת לפני המסעדה נבחין בשביל עפר ניסע עליו נבחין בשלט מפח מעיין נון, לאחר נסיעה של פחות מדקה נבחין במעיין מימיננו. כפי הידוע לכם אני משקיע זמן במציאת המקומות ובצילומם והבאתו אליכם הקוראים שתוכלו לעשות בו שימוש ראוי לכן כאות תמיכה בפועלי אשמח להתעניינות ולחיצה שלכם על בפרסומות אשר בצידי הבלוג.

הכניסה למקום בחינם. למי מתאים: בעיקר למשפחות עם ילדים .עונה בשנה: קיץ. מסלולים בסביבה: עין איוב; בריכת המשושים, עין איוב -המפל הנסתר.

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *