חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

אטרקציות לילדים - תערוכת הלגו הבינלאומית

תערוכת הלגו הבינלאומית- גני התערוכה
לגו -משחק שהוא גם אומנות, בגני התערוכה מדי פעם מתקיימות תערוכות אומנות זו המומלצת שלי בעבורכם.

תערוכות בישראל, מעוז התערוכות בישראל, אכן הכל פה בגדול, תערוכת הלגו הבינלאומית שהתקיימה בגני התערוכה בתל אביב, לא מביישת תערוכות איכותיות באירופה, מבוססת התנסות של ילדים ולא רק אספקטים של צפייה וזה חשוב בייחוד לילדים שכל תהליך הלמידה נרכש על ידי התנסות .

לגופו של עניין תערוכה זו במילה אחת נהדרת בנושא הלגו, תערוכת הלגו הבינלאומית, מדובר בתערוכה נהדרת בנושא לגו ורובוטיקה. האמן האמריקאי נתן סאווייה יצר פה מיצגים ופסלים מהממים מקוביות לגו קטנות, בתערוכה ראינו פסלי לגו דו ממדיים ותלת ממדיים, דמויות אדם מוכרות אמני פופ, גימי הנריקס , אנדי וורהול, ועוד אחרים.

תערוכת בעלי חיים הייתה באמת משהו מדהים, המרשים ביותר זה דינוזאור עצום שבנוי מאלפי קוביות לגו, לקח לו כ -3 חודשים לבנות אותן. מעבר לכך שהפסלים מאוד מרשימים הם מעוררי השראה, לצד כל פסל האמן נתן סאוייה מתאר בקצרה אילו מחשבות ורגשות עברו במוחו במהלך הבנייה וגם מעלה כל מיני הגיגים וחכמות חיים.

בתערוכה מוצגים גם רובוטים שהמבקר יכול להפעילם, רובוטים אילו נבנו על ידי נערים ונערות מרחבי הארץ בנוסף ישנו מתחם לבניית לגו חביב ביותר. לסיכום מתאים מאוד לילדים וגם למבוגרים הנה התמונות מן התערוכה.
התערוכה התקיימה בחודשים יולי אוגוסט .

פסל בתערוכת הלגו תערוכת לגו בתל אביב

פסל פנים מוזיאון הלגו מסכת אדם במוזיאון הלגו גני התערוכה

פסל של אדם יושב בתערוכת הלגו בוב הבנאי בתערוכת הלגו

שלד דינוזאור בתערוכת הלגו

פסלי אדם מלגו

מסוק מלגו

פסל אדם מלגו

מיקום : גני התערוכה תל אביב. מה בסביבה: נחל הירקון; שמורת תל ברוך; נחל הירקון.
למי מתאים: ממש תפור כאטרקציות לילדים לכל בני המשפחה ולחובבי בנייה בלגו .

אין תגובות:

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *