חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

1 בנובמבר 2013

טיולים בגליל המערבי - מערת קשת

מערת קשת
סנפלינג ייחודי חיפשת למערת קשת הגעת, רכס מדהים, נופים משגעים וגלישת מצוקים המשלבת טיול בפארק אדמית

טיולים בארץ, באצבע הגליל, הרחק הרחק מהמרכז הסואן, שוכנת לה מערה ייחודית, אשר נבלעה עם הזמן לתוכה והותירה קשת מרהיבה ביופיה, הלוא היא מערת קשת. מערת קשת נמצאת בפארק אדמית, ברכס של נחל בצת, פארק סלעי ורחב ידיים, מיוחד במינו נוכח הסלעים האדומים כתומים שבו .את מסלולינו נתחיל מחניון פארק אדמית (הוראות הגעה בהמשך).

לאחר הליכה קצרה מתוך הפארק נבחין בקשת הענקית מאבן שמתחתיה מעין "מיני מכתש" , אשר נותרה לאחר התמוטטות תקרת המערה פנימה ,לאחר תהליכים גאולוגיים שונים ומגוונים שהתרחשו במקום במהלך השנים. אם ברצונכם לחוות חוויה יוצאת דופן - במקום יש אפשרות לעשות גלישת סנפלינג מתוך הקשת כלפי מטה,זה אמנם נראה קצת מפחיד ,אבל זה לא כל כך נורא ולדעתי שווה כל שקל ,מדובר בחוויה ייחודית שאתה נמצא בין שמיים לארץ שמולך נוף מדהים של חוף בצת וכל קו החוף הצפוני, הדבר מזכיר טיסה במטוס רק שאתה במקרה זה הטייס והנוסע כאחד.

למחליטים לרדת בסנפלינג צפויה עלייה מאתגרת חזרה ,דרך מסלול יפה בו תראו שפני סלע ,ותעברו לאורך נקיקים וסלעים אדומים חלקם עם חבלי ברזל שהותקנו במקום וחלקם ללא .גם למי שמחליט לוותר על הסנפלינג מובטחת חוויה ייחודית של אוויר צלול עם נוף מרהיב וקסום של האזור. מי שיחליט לבחור באופציה זו יוכל להמשיך מטה למסלול שאורך כ 20 דקות שם יאסוף אותו רכב שני .או לחזור חזרה באותה הדרך לחנייה של פארק אדמית .

דרך נוף מערת קשת

סנפלינג במערת קשת

הכנות לסנפלינג במערת קשת

גיל עושה סנפלינג במערת קשת

נוף מדהים מהסנפלינג במערת קשת

עידן עושה סנפלינג  במערת קשת

מערת קשת גלישת מצוקים

מערת קשת -גלישה

הוראות הגעה: הזינו בוויז: מערת קשת. למי מיועד: למטייל שאוהב סנפלינג וגם למטיילים חובבי נוף וטבע.
לסיכום, אם אתם בסבב טיולים בצפון לא לשכוח את מערת קשת כי זו בהחלט חוויה מתקנת. מה יש לעשות בסביבה : אכזיב; ראש הנקרה; עין חרדלית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה