חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

צעדת מודיעין 2015

צעדת מודיעין

מזמן לא צעדתם מעבר לרחוב שלכם ? אם כך בואו לצעדת מודיעין צעדה מרשימה בתוך נופי יער בן שמן אשר מתקיימת מידי שנה.
אטרקציות לילדים, לאחר ההפוגה בגשמים ובמזג הסתווי והתנודתי, המזג האוויר בשבת האחרונה היה נהדר, שמיים בהירים, אויר צלול,הכל סביב ירוק, צעדת מודיעין היא מורשת ארוכת שנים מדי שנה מתכנסים בשבת אלפי תושבי העיר וצועדים יחדיו אל תוך יער בן שמן, אורך המסלול כ 5 ק"מ, דרך נוחה אך נגישה לנכים רק בחלקה הראשוני.

לפני שאפתח הוסיף ואומר שמעבר להפנינג סביב הצעדה מדובר על טיול עם ילדים לכל דבר ועניין בתוך יער שנחשב לגדול והמרשים ביותר באזור המרכז. התחלנו את מסלול הצעדה באזור ליגד סנטר שהוא אזור התעשייה של מודיעין מכבים רעות, בכניסה האחורית ליער בן שמן ..

שם חיכו לנו כתב חידה ושלט גדול לצעדה, לא מעט אנשים הגיעו, בעיקר משפחות התחלנו בצעידה במסלול מסודר שמסביבנו סתווניות ושפע פרחים להפליא. בהגיענו לתחנה הראשונה הכנו פיתות על הטאבון אותן אכלנו בתאווה על גבי מחצלות, ברקע מוזיקה קצת רועשת לטעמי.

המשכנו את המסלול המסומן של הצעדה, בדרך אספנו קצת אצטרובלים ופתרנו את כתבי החידה על מתתיהו ובנו יהודה המכבי. לאחר הליכה מהנה של כשעה לערך בתוך שבילים במעבה יער בן שמן, הגענו לתחנה מופלאה, שם יצרנו מחומרים אקולוגיים בובות מרהיבות בצוותא,

ערכנו צילום משפחתי ותופפנו בדרבוקות בתוך מעגל מתופפים לפי קצב אפריקאי סוער .ולבסוף לאחר הליכה קצרה נוספת קיבלנו מדליות ותעודות הוקרה. לסיכום מזג אוויר מקסים, מסלול יפהפה ,אנשים טובים באמצע הדרך ופעילויות התואמות כמעט את כל הגילאים שכללו גם בין השאר אומגה.

למטייל המודיעיני וגם זה שאינו, נתראה בצעדה בשנה הבאה.

ולקינוח התמונות:

צעדת מודיעין ביער בן שמן

סדנאות לילדים -יער בן שמן

אפיית פיתות - יער בן שמן

טיול משפחתי -יער בן שמן

יער בן שמן -אטרקציות

צעדת מודיעין 2015חורף ביער בן שמןצעדת מודיעין לכל המשפחה

צעדת מודיעין באביב

סדנאות מיחזור בטבע

סדנת תיפוף ביער בן שמן

סיום צעדת מודיעין

מה בסביבה: בקעת הנזירים; גבעת התיתורה; פארק נחל ענבה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *