חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

תערוכת אוטו-מוטור ישראל

תערוכת אוטומוטור -גני התערוכה
תערוכת אוטומוטור - חוויה משכרת לחובבי רכבים אופנועים ושאר בעלי גלגלים אך גם כל בני המשפחה יהנו כאן מאוד.

מדי שנה בחול המועד הפסח נפתחים שערי גני התערוכה לעשרות כלי רכב ואופנועים שונים ומשונים. אוטומוטור- הפנינג מיוחד במינו שמציג בפני הקהל רכבי ספורט כגון: למבורגני, פרארי, אסטון מרטין, במוו ועוד.

רכב ספורט בתערוכת אוטומוטור

רכבים עם מנועים בעלי כוח סוס שווה ערך לכמות במירוץ סוסים שלם. תצוגה מרהיבה של רכבי עילית ממיטב יצרני הרכב אשר בעולם. נוחתת פה אצלנו בארץ, בתל-אביב- בדיוק לשבוע אחד בודד במהלך חול המועד פסח.

תערוכת רכבי ספורט -אוטומוטור

מפגן יוצא דופן בנוף הישראלי, הממחיש אילו רכבי ספורט חדשניים מסתובבים בכבישי העולם. התערוכה מאפשרת מפגש בלתי אמצעי עם הרכבים הללו. מגוון רכבים בצבעים, גדלים, צורות שונות ומשונות. מביאים לקהל הישראלי את חזית רכבי הספורט בעולם. גם רכבו של ג'יימס בונד האגדי, אסטון מרטין , הופיע בתערוכה.

אסטון מרטין בתערוכת אוטומוטור

הילדים נהנו מאוד מהחוויה שמסתבר אינה רק נחלת מכורי ההגה, אלא עומדת בגאון בהגדרה של אטרקציה לילדים.

אולמות תצוגה בתערוכת -אוטומוטור
בתערוכה אולמות תצוגה רבים שהמבקר עובר בין אולם לאולם ומתרשם מקו הרכבים שמוצג בפניו. כל אולם מביא זווית אחרת על עולם הרכב, לדוגמא אולם האופנועים ממחיש דרך תצוגה גדולה של אופנועים וכלים דו-גלגליים את כל סוגי האופנועים: ספורט, שטח, כביש ועוד.

אופנוע בתערוכת אוטומוטור

אולם רכבי 4X4 ממחיש את את כלי הרכב המיועדים לשטח כגון: ג'יפים, טום-קארים, טרקטורונים חדישים ועוד כלי רכב שבחלקם גם מיוצרים בהזמנה אישית.

רכב מיניאוטורי - אוטומוטור

בחלק החיצוני של התערוכה נערך מפגן של אופנועים,מופע מוטורי רווי אקסטרים. המפגן היה ברוח של תחרות אופנוענים, במסלול מפותל עם צמיגים בקצותיו- ממש כמו במירוצים אמיתיים. האופנוענים צריכים, מעבר לרכיבה במסלול, לקפוץ מעל תלוליות עפר שהוצבו בתוך המסלול- אכן תענוג לאוהבי אקסטרים.

מפגן אופנועים -תערוכת אוטומוטור

תערוכת אוטומוטור -חול המועד פסח

כפי שעינכם רואות המקום היה הומה אדם. אהבתי את העובדה בתערוכה הזו, שהיא מתאימה לכולם; ילדים, מבוגרים, בני נוער שכולם מצאו עניין במיצג הרכב הפנומנלי שהוצג בגני התערוכה. לסיכום: תערוכת אוטומוטור - תענוג צרוף ובילוי אולטימטיבי בחופשת הפסח. מה בסביבה: פארק גני יהושע; נחל הירקון; שמורת תל ברוך.

אין תגובות:

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *