טיולים בארץ

מי אנחנו

שמי גיל אהרוני, בלוגר ומוביל דעה בתחום הטיולים מזה כ- 8 שנים.
בן 46 נשוי לשלומית ואב ל 3 ילדים .בלוג זה הוקם בשנת 2010 מתוך רצון לתעד את מסלולי הטיול בארץ ולחלוק אותו אתכם הגולשים. הוא כולל כ- 90 פוסטים מלווים בתמונות והסברים מפורטים על מסלולים שונים בארץ ישראל המובאים ומתוארים באופן חוויתי.


אחת ממטרותיו המרכזיות  של בלוג זה היא לשתף אתכם הקוראים במסעות שלנו בארצנו הקטנטונת ולהמליץ לכם על מסלולים, בעיקר מסלולים המתאימים לטיולי משפחות אבל לא רק.

התחביב לטייל קיים אצלי כבר שנים רבות והתחלתי לפתח אותו משמעותית בשנת 1996 יחד עם זוגתי שלומית, התחלנו עם מסלולי הליכה קלילים ובהמשך עברנו למסלולי הליכה ארוכים וקשים יותר כגון : שמורת יהודיה, מערת עלמה, בריכת המשושים וכו' .

הסיקור של מסלולי הטיול המתוארים בבלוג החל בעיקר בצפון, שם מרוכזות מרבית שמורות הטבע האטרקטיביות של ישראל ומבחינת מזג האוויר נוח יותר לטייל, עם זאת בהמשך טיילנו גם באזור המרכז ובאזור הדרום כך שהוא מכסה מסלולים בכל רחבי המדינה.לסיכום : בבלוג זה תקבלו המלצות רבות על מסלולים מצפון עד דרום הכוללים תיאור מפורט של המסלולים חלקם מלווים במפות,תוך התייחסות להתאמת המסלול על פי פרמטרים כגון: העונה בשנה, גילאי המטיילים, האם המסלול חינמי , רמת הקושי שלו, תוואי השטח, דרכים לטייל במסלול (רגלי,אופניים ), אתרים ונקודות עניין במסלול, מגבלות המסלול ,שעות פעילות,מים במסלול, נופים, צמחייה אופיינית לשמורה, בעלי חיים אופייניים לשמורה, הסבר על המסלול מהיבטים: ארכאולוגיים, היסטוריים, גיאוגרפיים ועוד.

Google+