חפש/י מסלול טיול

רכישת ציוד טיולים


רכישת מקלות הליכה

מקלות ההליכה של חברת Desert- Snow -
מותג מבית ריקושט, משמשות להליכה בעיקר בשטח אך גם בשטח עירוני, הן מפחיתות לחץ רב מעמוד השדרה ומהברכיים, בעיקר בעת נסיעת משקל כבד על הגב, אבל גם בהליכה מאומצת. הן עשויות אלומיניום, המקל טלסקופי ובנוי משלושה שלבים, טווח האורך שלו ניתן לכיוון בין 71 ס"מ עד ל- 135 ס"מ והוא מתאים לאנשים עד גובה 190 ס"מ. ידית המקל עשויה פלסטיק וגומי וכוללת גם רצועה מרופדת מתכווננת לאחיזה נוחה ועמידות גבוהה במיוחד. המקלות מתאימים גם לתנאי שלג ובוץ, בעזרת דיסקית מיוחדת אשר מתחברת לחלק התחתון של המקל. בניסוי שערכתי עם זוג המקלות, בהליכת שטח אכן הורגשה הקלה משמעותית בגב ובברכיים. אזל מהמלאי

רכישת גרביים מנדפות זיעה

אם אתם אוהבי לכת וזה בדם שלכם ממליץ לכם בחום רב לרכוש גרביים מנדפות זיעה, לפני יציאתכם לכל טיול- זאת מפני שהן נוחות בטירוף, מנדפות זיעה, אנטי-בקטריאליות. בקיצור עושות את העבודה ואפילו אפשר להשתמש בהן מס' ימים לפני ששולחים אותן לכביסה, מעולות לשהייה ממושכת בטבע כגון : קמפינג או לטיולים. התנסתי בהן ויכול להמליץ לכם בלב שלם בייחוד בתקופת הקיץ לרכישה במחיר אטרקטיבי מ- Yoh לחצו על תמונה.

the backspacer

כל אחד יכול לטייל זה המוטו של התרמילאי הלא הוא משה וולפסון - טיילן מנוסה שייתן לכם טיפים משמעותיים איך כל אחד ממכם יכול לצאת לטיולי שטח וגם להנות מכך, אז אם אתם רוצים לדעת מה לארוז? איך להדליק אש? ואיזה אוכל לקחת היכנסו לבלוג שלו ריכשו את אחת הערכות שלו ולימדו את רזי טיולי השטח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה