חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

אטרקציות לילדים באזור הדרום (ללא אילת)

באזור הדרום נאמדת האוכלוסייה בכ -1.25 מיליון אזרחים שמרביתם משפחות עם ילדים, אין ספק שהדבר יצר ביקוש עז וגדול לאטרקציות לילדים, וברבות השנים קמו להן ,כמו פטריות אחרי הגשם עשרות אטרקציות והפעלות כגון אולמות גי'מבורי ,אולמות טרמפולינות ועוד כדי לענות לביקוש הרב. רבים מהאטרקציות "תקעו יתד" בתוך קניונים ומרכזי קניות ,לשם מגיעים משפחות רבות לקניות ובילוי בזמנם החופשי.

 נינג'ה סטאר

Ninja Star אשדוד - מתחם אטרקציות לילדים ובילוי לכל המשפחה - בקניון בימול בצומת עד הלום אשר באשדוד הושק לפני כחודש מתחם המחקה את נינג'ה ישראל רק לילדים - במתחם יש פארק טרמפולינות רחב ידיים, מגרש ג'מבורי לילדים, ובמרכז המתחם נמצאים מתקני נינג'ה ישראל שהם גולת הכותרת : הילדים קופצים, מנתרים, זוחלים והם צריכים לעבור מסלולים שונים בגובה או בהליכה על קירות, המסלולים חלקם נייחים וחלקם ניידים כך שהילדים מתנסים בכל המתקנים ובכך נחשפים לפארקור (ספורט אתגרי) על כל גווניו. אחד הדברים שהילדים אהבו זה קיר הטיפוס המאפשר לילדים לטפס עד התקרה עם חגורה מיוחדת ואחר כך הם פשוט גולשים מטה. טלפון לפרטים : 074-7159990.

פארק המדע קרסו

פארק קרסו למדע באר שבע- זהו מוזיאון מדע ענקי ואינטראקטיבי המהווה אטרקציה מושלמת לילדים ולכל המשפחה, אשר נמצא בעיר העתיקה בבאר שבע, בין השאר במקום מתקיימות תערוכות משתנות וגם מעבדות ניסוי בתחומים שונים כגון: תקשורת ,גוף האדם ועוד.

מוזיאון חצרים

מוזיאון חיל האוויר אשר בחצרים - באר שבע, זהו מוזיאון הכולל תצוגה של כ- 150 כלי טייס רבים, שחלקם הגדול נעשה שימוש במהלך מלחמות ישראל כגון : מלחמת יום העצמאות , מלחמת ששת הימים. המוזיאון הוא תצוגת תכלית של מטוסיה  ההיסטוריים  של ישראל והוא כולל למשל את מטוסי העבר הקלאסיים : מסרשמיט, בואינג, לביא ופאנטוםמוזיאון לונדע - באר שבע

לונדע מוזיאון הילדים של באר שבע- זוהי אחת מהאטרקציות החמות ביותר לילדים באזור הדרום, במקום מוזיאון מדע לילדים הכולל מתחמים שונים כגון: אומנות ומוזיקה, רגשות, קירות טיפוס, צינורות ענק ומפוחים בצבעים שונים, חדרי חושים, חדר שפות, רובי ספוגים , מתחם משחקים והפעלות מדעיות.


נגב zoo

נגב ZOO - הגן הזואולוגי העירוני באר שבע, זוהי אטרקציה במיוחד לילדים, מדובר בגן זאולוגי אשר נמצא ביציאה המזרחית של באר שבע לכיוון אופקים.

פארק החייל האוסטרלי באר שבע

פארק החייל האוסטרלי באר שבע-  זהו פארק הנצחה עירוני , אשר מנציח את פועלם וזכרם של החיילים האוסטרלים אשר כבשו את העיר בעת מלחמת העולם הראשונה , בפארק ישנו כגן שעשועים רחב ידיים עם נדנדות ומגלשות ענק וגם אגם מלאכותי עם גשרונים, כמו כן יש במקום פינות לפיקניק וגינות נוי עם מזרקות מים.


מתחם הקטר באר שבע

מתחם הקטר 70414 - זהו מתחם יפהפה אשר בעיר העתיקה שהוקם על הבסיס של תחנת הרכבת הטורקית משנת 1915.
המתחם כולל : מוזיאון אינטראקטיבי, קרונות נוסעים, מיצגים שונים, גלריית אומנות ועוד.

באר אברהם

באר אברהם מרכז מבקרים בינלאומי באר שבע - אתר תיירות הנמצא על גדותיו של נחל באר שבע, באתר סרטון אינטראקטיבי ברוח תקופתו של אברהם אבינו עם באר עמוקה במרכזה. המקום מחבר את המדבר למים - נווה מדבר עוד מתקופות קדומות .

קיבוץ רביבים

חי בנגב קיבוץ רביבים -במקום כפר אקולוגי ,מתחמי לינה בחאן, מצפה רביבים, גן קקטוסים - חיבור בין האדם והאדמה.

קרולוקו - חוות התנינים בצופר

קרוקולוקו חוות התנינים עיר אובות - מדובר בחוות תנינים בגילאים שונים אשר נמצאת סמוך לעיר האובות בערבה,במקום מתקיים סיור והדרכות על כל עולם התנינים ומהלך חייהם משלב הביצה באינקובטור מיוחד דרך תנינים קטנטנים  עד הגעתם לבגרות .ממש קרוב לחווה יש מסלול טיול נחמד הנקרא : "גבעת חצבה" .

חוות האנטילופות

חוות האנטילופות בערבה -סמוך למושב צופר הוקם חוות אנטילופות אשר בסיור סאפארי עם הרכב שלכם תפגשו אותם מקרוב, במקום "תיבת נוח" - תיבת עץ ענקית עם בעלי חיים בתוכה. מקום אידיאלי לעצירה בדרך לאילת.
אילו הן האטרקציות לילדים המרכזיות והמומלצות שקיימות באזור הדרום.

אין תגובות:

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *