טיולים בארץ

אטרקציות בצפון
פארק הגדול מסוגו בצפון הארץ5 דונם של פעילות לכל המשפחה בכרטיס אחד פארק מוטורי, משחקיה סגורה וממוזגת, פינת חי ופארק משחקים ענק. אז בואו ליום של כיף כי ההנאה שלכם והבאלגן נשאר אצלנו.
יער הקופים יודפת. מקלט לחיות חינוכי תיירותי. הזדמנות למפגשים מסוג אחר עם טבע וחיות.
בתוך קיבוץ דפנה אשר באצבע הגליל, שוכן לו מוזיאון השוקולד של שולמן, מוזיאון חביב ומתוק שכל כולו עוסק בשוקולד ותולדותיו. המוזיאון הוא שיר הלל לשוקולד במלוא מובן המילה ולכך דאג דימיטרי שולמן, אשר הקים את המקום לפני כ- 6 שנים.

דימיטרי - שוקולייטר בהכשרתו, הקים פה מרכז מבקרים רחב הכולל: סדנאות שוקולד ; מוזיאון שוקולד מרהיב - עם פסלי שוקולד אומנותיים עשויים עיסת שוקולד; חנות שוקולד; ומפעל לייצור השוקולד - המוצג כאן לראווה. במוזיאון מוצגים באופן ברור וחוויתי, ההיסטוריה של השוקולד, אופן הייצור של השוקולד ועוד.
בתוך קיבוץ עין זיוון ברמת הגולן המרהיבה, תמצאו את מפעל השוקולד הקסום של קרינה, יצירת מופת של שוקולד איכותי בכל הצורות והגדלים לכל הגילאים, השוקולד של דה-קרינה מהפנט ביופיו ומעורר חשק בטעמו, אין ספק שדה -קרינה הוא שוקולד שנעשה מכל הלב, במקום סדנאות שוקולד, חנות שוקולד ועוד.
פארק אקסטרים מעלות החדש סמוך לאגם מונפורט. בנוסף שפע פעילויות נוספות כגון, קארטינג, החלקה על הקרח, שייט קייקים, מסעדות, מדשאות ועוד. חובה כחלק מטיול בצפון הבא שלכם.
פארק אוסטרלי מדהים עם בעלי חיים וצמחייה מאוסטרליה הרחוקה. נמצא באזור עמק המעיינות אשר בקרבת בית שאן.
מומלץ לשילוב עם טיול בצפון.
חוות הר יללת התנים היא חווה השוכנת במדרונות הר הכרמל ומציעה מגוון רחב של פעילויות מותאמות לכל הגילאים כגון : אירוח בטבע הכולל ארוחות בחיק הטבע, היכרות עם עולם מצחי המרפא, סדנאות ציור ויצירה בטבע כל זאת בחסותו של של הכרמל.


גונג'ל כיף

גונג'ל כיף היא פינת חי רחבת ידיים בקיבוץ בית הזרע אשר בעמק הירדן וכוללת: פינת זוחלים; פינות ליטוף; חיות משק; הליכה ליד קופי סנאי; רכיבה על סוסי פוני; מתנפחים; תוכים מרהיבים; מזנון ועוד -  מהבולטות באטרקציות לילדים בצפון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה