חפש/י מסלול טיול

הצטרפו לרשימת התפוצה

אטרקציות לילדים ולמשפחה בשפלה

אזור שפלת יהודה ניחן בנופים מרהיבים, הוא נמצא בין הרי ירושלים עם היערות היפים שלו בצד המזרחי ומנגד בצד המערבי נמצא מישור החוף ורצועת הים התיכון של ארץ ישראל, כך שמבחינת טיול המקום מזמן אפשרויות רבות במרחק קצר יחסית מגוש דן , מעבר לאפשרויות הטיול ישנן אטרקציות לילדים רבות אשר מקנות שקט נפשי וזמן איכות עם כל בני המשפחה בייחוד בחגי ישראל ובתקופות הקיץ, קיבצתי עבורכם מס' אטרקציות שוות לילדים ולכל בני המשפחה :

ילדי הטבע


חוות ילדי הטבע - חווה מקסימה עם מגוון חיות אקזוטיות שהגיעו מרחבי העולם: ניו- זילנד, ארגנטינה, יערות הגשם בברזיל. בחווה תפגשו בעיקר זוחלים ולטאות כגון : נחש בורמזי, איגואנות בשלל צבעים, טרנטולות, עקרבים. בנוסף במקום ישנן: פינות ליטוף, פינת יצירה ופינות ישיבה לרווחת הקהל.

מוזיאון הטבע התנכי

מוזיאון הטבע התנכ"י - היכן שההיסטוריה פוגשת את הביולוגיה מגוון של חיות תנכ"יות חלקן פוחלצים וחלקן חיות במקום מגוון רחב של יונקים,ציפורים, דו-חיים וחרקים מהמקרא ומהתלמוד המוזיאון מחבר בין הטבע והחיות המקראיות לימינו אנו כולל תצוגה מרהיבה של שופרים..

אקשן פארק

הפארק משלב בילוי לכלל המשפחה, חורשה מסודרת לפיקניק ומנגל ושפע של מתקנים ואטרקציות לילדים בהם יוכלו ליהנות בזמן שההורים מבלים בפיקניק. בפארק ניתן למצוא מתקני שעשועים לגילאי גן, יסודי ועד חטיבה, בפארק מתנפחים, טרמפולינות ומשחקיה לגיל הרך. בעונת הקיץ קיים בפארק מתחם מגלשות מים ענקיות המאפשר הצטננות וקירור האווירה. להורים שבא להם להתפנק עד הסוף מבלי לעבוד קשה, אקשן פארק מציע גם קפיטריה מגוונת..

סיורים ובציר עצמי של ענבים

חוויה חקלאית מהנה בכרם, מה במקום: סיור בליווי הסבר על גידול הענבים באזור לכיש, בציר עצמי של ענבים בסלסלה אישית, והכנת תירוש ע"י דריכת ענבים בגת משוחזרת.

איזה אטרקציות לילדים נוספות יש באזור השפלה : עידן אופן - השכרת אופניים ורכיבה באזור תל מקנה, יקבים באזור גזר, מערות בית גוברין, מרכז המבקרים של מכון וייצמן ברחובות, מיני ישראל -מודל מיניאטורי של ישראל סמוך ללטרון, מוזיאון מכון איילון, בריכת הקשתות ברמלה, מרכבות לטרון במועצה אזורית גזר, בריכת מסילת ציון ועוד.

אין תגובות:

פרסום תגובה

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *